Filtridplus logo

+372 5571045      info@filtriturg.ee

Kes me oleme?

Filtridplussee on meeskond, kes suhtub vastutustundlikult õhusaastesse ja õhku, mida me kõik hingame. Oleme loonud veebipõhise spetsiaalse ventilatsioonifiltrite kaupluse. Selleks, et pakkuda teile parima kvaliteediga ventilatsiooni filtreid. Mille valik, soetamine ja kasutamine oleks maksimaalselt lihtne ja mugav. Tehes koostööd erinevate filtritootjate ja esindajatega Euroopast ja teistest riikidest, saame pakkuda teile nii originaalseid kui ka alternatiivseid ventilatsioonifiltreid.

Meie eesmärk on tagada, et teie kodu õhk oleks alati puhas ja ventilatsioon töötaks kõige optimaalsemal režiimil. Kuidas aitab meie veebipood seda tagada?

Filtridplus – püsiklientidele – parima hinna, jõudluse ja kvaliteedi suhe

Kvaliteetse siseõhu tagamiseks oleme loonud lojaalsusprogrammi. Tänu millele saate osta filtreid parima hinnaga ja iga ostu ajal koguneb punkte, mida saate hiljem ostlemiseks kasutada.
Anname teile sõbralikult meeldetuletuse eelseisva filtrivahetusaja kohta ja peale tellimist saadame kauba juba samal päeval teele. Oleme alati valmis vastama kõigile teie küsimustele. Anname vajalikku teavet ja aitame teil valida õige mudeli. Lojaalsusprogrammist lähemalt:

  • Pakume pidevalt erinevaid kampaaniaid ja allahindlusi (soodustustest lähemalt). Loomulikult selleks, et saaksite osta parima hinnaga ventilatsiooni filtreid.
  • Pärast nõusoleku saamist ligikaudu iga 6 kuu tagant. tuletame meelde eelseisvat ventilatsioonifiltri vahetust (miks on oluline ventilatsiooni filtreid vahetada). Sest me saame väga hästi aru, et sellised asjad vahel ununevad ja õigel ajal vahetamata filter võib kahjustada teie seadme kestvust.
  • Pakume teie valikule originaalseid ja analoogseid ventilatsioonifiltreid. Seetõttu usume, et leiate toote, mis sobib teie eelarvega.
  • Ostes rohkem kui ühe ventilatsiooni filtrikomplekti – allahindlused kuni 15%.

Filtridplus – operatiivsuse ja kvaliteedi garantii

Kauba saadame välja samal või järgmisel tööpäeval peale tellimuse tasumist. Kauba kohaletoimetamine on tasuta*.
Tagastusi aktsepteerime ka pärast 30 kalendripäeva ja raha tagastatakse samal või järgmisel tööpäeval pärast tagasimaksetaotluse saamist. Tagastamine on samuti tasuta. Saatekulud katame meie.

Hetkel pakume tooteid järgmistelt ventilatsioonisüsteemi tootjatelt: Atrea, Flexit, Paul, Zehnder, Vallox, Brink, Ensy, Mitsubishi, Samsung, Wolf, Komfovent filtrid. Originaalfiltrid hangitakse otse brändi esindajatelt, tagades toote kvaliteedi. Alternatiivseid filtreid tehakse Euroopas ja teistes riikides, mis vastavad kõrgeimatele ISO 16890-3 standarditele. Seetõttu usaldame oma tarnijaid ja saame pakkuda midagi, mis vastab teie eelarvele ja vajadustele.

Kasutage meie mugavat ventilatsioonifiltrite otsingusüsteemi.

Oleme mitte ainult ventilatsioonifiltrite pood, vaid ka kodu puhta õhu ja ventilatsioonisüsteemide entusiastid. Oskame aidata erinevate ventilatsiooniprobleemidega. Paljudele küsimustele saab vastuse meie KKK või jaotises Kasulikud artiklid.

Shopping Cart